زبان ژاپنی

زبان ژاپنی
آموزشگاه زبان آفر

دوره های زبان ژاپنی


آموزشگاه زبان آفر دوره های تخصصی زبان ژاپنی را نیز در برنامه های آموزشی خود دارد. این دوره ها برای علاقمندان به یادگیری این زبان به منظور تسلط بر مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن در این زبان برگزار می‌شود.
در دوره های طراحی شده توسط آموزشگاه زبان آفر، به شرکت کنندگان براساس سطح شروع و توانایی های زبانی اولیه‌شان، درس‌های چندگانه ارائه می‌شود.

این دروس شامل مباحث گرامری، واژگان، مهارت های مکالمه، شنیداری و خواندن است. همچنین، در این دوره ها از منابع آموزشی مناسب برای یادگیری زبان ژاپنی استفاده می‌شود.

موسسه زبان آفر با دارابودن اساتید حرفه ای، از سطوح مبتدی تا پیشرفته این زبان را به شما آموزش می دهد.

همچنین بخوانید:دوره های آموزشی زبان آلمانی،انگلیسی،ترکی استانبولی،چینی،فرانسوی

برنامه ریزی آموزشی در آموزشگاه آفر


موسسه زبان آفر برنامه ریزی آموزشی را به عنوان یکی از خدمات خود ارائه می‌دهد. با مشاوره آموزشی در این موسسه، می‌توانید برنامه آموزشی خود را بر اساس اهداف شخصی و نیازهای زبانی خود تعیین کنید.

ما برای رفاه حال زبان آموزان گرامی بر اساس هدف آموزشی که دارند کلاس های فشرده سه ماهه و شش ماهه و کلاس های متداول یک سال تا یک سال و نیم را در نظر گرفته ایم.

کلاس های زبان ژاپنی موسسه آفر در قالب کلاس های حضوری،آنلاین و اعزام استاد به منزل ارائه می شود.عزیزاین که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند می توانند از کلاس های آنلاین و اعزام استاد به منزل بهره مند شوند.

در موسسه زبان آفر کتاب های Minna no Nihongo،Genkiو دیگر کتاب ها و جزوات کامل زبان ژاپنی تدریس می شوند.

یکی از اهداف آموزشی موسسه آفر،آمادگی زبان آموزان برای آزمون بین المللی JLPT و دیگر آزمون های معتبر می باشد.

آشنایی با مدارک بین المللی زبان ژاپنی

می‌توانید با تماس با آموزشگاه آفر، اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های آموزشی و دوره های زبان های مختلف در این موسسه دریافت کنید.