آزمون Duolingo

آزمون Duolingo
آموزشگاه زبان آفر

آزمون Duolingo چیست؟

آزمون Duolingo یک آزمون آنلاین زبان است که توسط موسسه زبان دوآ-لینگو (Duolingo) ارائه می‌شود. این آزمون برای ارزیابی مهارت‌های زبانی افرادی که می‌خواهند زبان خارجی یاد بگیرند، استفاده می‌شود. Duolingo به طور گسترده برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می‌شود، اما همچنین زبان‌های دیگری مانند اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و غیره را نیز پوشش می‌دهد.
در آزمون Duolingo، مهارت‌های زبانی شما در بخش‌های خواندن، شنیداری، نوشتن و مکالمه مورد ارزیابی قرار می گیرد. آزمون شامل سؤالات چندگزینه‌ای، تشریحی و تلفظی است و سطح شما بر اساس عملکرد در این بخش‌ها تعیین می‌شود. مزیت این آزمون این است که با قدم به قدم بر اساس سطح شما سؤالات سخت‌تر می‌شوند و می‌توانید به ترتیب پیشرفت خود را احساس کنید.
علاوه بر آزمون، Duolingo یک بسته آموزشی است که در قالب یک اپلیکیشن قابل دسترسی است. شما می‌توانید با استفاده از این بسته آموزشی، مهارت‌های زبانی خود را تقویت کنید و آمادگی خود را برای آزمون‌های زبانی مختلف بهبود دهید.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی Telc،Tef،Tcf،Dilf،Delf،Dalf،Topik،HSK

ساختار آزمون Duolingo

آزمون دولینگو یک آزمون استاندارد زبان انگلیسی است که برای اندازه گیری مهارت های زبان انگلیسی طراحی شده است. این آزمون اینترنتی است و توسط بیش از 4500 دانشگاه در سراسر جهان پذیرفته می‌شود.

آزمون دولینگو از نظر ساختاری مشابه با آزمون‌های TOEFL و IELTS است و بر روی یک مقیاس ۱۰۰-۱۶۰ امتیازی ارزیابی می‌شود. این آزمون از سوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی به عنوان یک جایگزین معتبر برای آزمون‌های سنتی پذیرش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد

نحوه شرکت در آزمون دولینگو

برای شرکت در آزمون Duolingo، شما می‌توانید از وبسایت رسمی Duolingo یا اپلیکیشن موبایل Duolingo استفاده کنید و پس از انجام آزمون، دریافت گواهینامه‌ی معتبری برای سطح زبانی خود دریافت کنید.

آمادگی آزمون دولینگو در موسسه آفر

آزمون Duolingo معیارهای مختلفی از جمله دستاوردها، سرعت و دقت شما را در فرآیند یادگیری زبان ارزیابی و تمرین می‌کند.

مدرسان مجرب ما در موسسه زبان های خارجه آفر با استفاده از روش های جدید و اصولی به شما در امادگی این آزمون کمک می کنند.

این آزمون امتیازی است که شما بر اساس عملکرد در تمرینات مختلف و پاسخ‌های صحیح تان درون موسسه دوآ-لینگو ثبت می‌شود. زبان آموزان برای شرکت در این آزمون نیازمند برنامه ریزی اصولی تحصیلی به همراه منابع درسی معتبر هستند.

همکاران ما در موسسه آفر با استفاده از منابع مختلف مانند سری کتاب های Mindset و sumit شما را برای این آزمون بین المللی آماده می کنند.

عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می توانند با مشاوران ما در موسسه زبان آفر تماس حاصل فرمایند و از شرایط کلاس های آمادگی آزمون مطلع شوند.