آزمون Goethe

آزمون Goethe
آموزشگاه زبان آفر

آزمون Goethe چیست؟

آزمون گوته (Goethe-Zertifikat) یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان آلمانی است. این آزمون توسط Goethe-Institut برگزار می‌شود که یک سازمان فرهنگی آلمانی است و مسئولیت ترویج زبان و فرهنگ آلمان را در سطح جهانی بر عهده دارد.

آزمون گوته می‌تواند شما را در اهداف تحصیلی، شغلی و مهاجرتی خود به کشورهای آلمانی زبان کمک کند. این آزمون به عنوان معیار تعیین سطح زبان و مهارت‌های زبانی شما در آلمان و در جهان به شناخته شده است.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی TEF،DILF،TELC،TCF،HSK،DALF

سطوح آزمون Goethe

آزمون گوته شامل چندین سطح است که هر سطح با عنوان یک گواهینامه مشخص می‌شود. برخی از این گواهینامه‌ها شامل:
1. Start Deutsch (A1): این سطح برای زبان‌آموزان مبتدی که تازه شروع به یادگیری زبان آلمانی کرده‌اند، مناسب است.
2. Goethe-Zertifikat A2: این سطح برای زبان‌آموزانی است که توانایی بیان در موضوعات روزمره را دارند و به طور کلی در مکالمه و شنیداری زبان آلمانی تسلط دارند.
3. Goethe-Zertifikat B1 و B2: این سطوح به زبان‌آموزان مهارت‌های زبانی پیشرفته‌تری در مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن در زبان آلمانی را می‌دهند.
4. Goethe-Zertifikat C1 و C2: این سطوح به زبان‌آموزانی اختصاص دارد که سطح تسلط بالا در زبان آلمانی را دارند و قادر به خواندن و فهمیدن متون پیچیده، بیان نظر در موضوعات مختلف و استفاده از زبان آلمانی در محیط‌های تحصیلی و حرفه‌ای هستند.

در صورت قبولی در آزمون، گواهینامه مدنظر به شما اهدا خواهد شد. مدت اعتبار و اعتبار آزمون گوته بسته به سطح و نوع آزمون متفاوت است.

آمادگی آزمون گوته در موسسه زبان های خارجه آفر-رشت

هر گواهینامه گوته بر اساس مهارت‌های چهارگانه زبانی (شنیدن، خواندن، نوشتن، مکالمه) امتحان می شود.

برای کسب نمره قبولی در این آزمون نیاز به آموزش اصولی منابع معتبر گوته دارید. موسسه آفر با برگزاری دوره های مخصوص آمادگی آزمون گوته در سطوح مختلف به عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند یاری می رساند.

اساتید مجرب ما با استفاده از متد های آموزشی روز دنیا به همراه منابع آمادگی آزمون مانند:سری کتاب های Starten Wir ، Menschen،Sicher به شما در آمادگی این آزمون کمک می کنند.

زبان آموزانی که قصد یادگیری کوتاه مدت زبان آلمانی و شرکت در آزمون گوته را دارند می توانند با همکاران ما در موسسه آفر تماس گرفته تا از شرایط کلاس های آمادگی آزمون مطلع شوید.