آزمون DELE

آموزشگاه زبان آفر
آزمون DELE

آزمون DELE چیست؟

آزمون DELE یکی از معتبرترین گواهینامه های زبان اسپانیایی در سراسر دنیا است. این آزمون توسط وزارت آموزش و پرورش اسپانیا و دانشگاه سالامانکا برگزار می شود و در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. اگر قصد دارید به کشور اسپانیا مهاجرت کنید، در دانشگاهی اسپانیایی تحصیل کنید یا حتی در شرکتی که زبان رسمی آن اسپانیایی است کار کنید، این آزمون می تواند یک ابزار بسیار مفید برای شما باشد.

مزایای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون DELE مزایای فراوانی دارد. این گواهینامه، مدرک رسمی و بین المللی برای تسلط بر زبان اسپانیایی است که در سراسر جهان پذیرفته شده است. با داشتن این گواهینامه، شما می توانید در دانشگاه های اسپانیایی تحصیل کنید، در شرکت های بین المللی کار کنید یا حتی به کشور اسپانیا مهاجرت کنید. علاوه بر این، این گواهینامه می تواند فرصت های شغلی بیشتری را برای شما فراهم کند.

همچنین بخوانید:مدارک بین المللی IELTS،PTE،DALF،JLPT،Duolingo،HSK

آمادگی برای آزمون DELE در موسسه زبان آفر

در موسسه زبان آفر، دوره های آمادگی برای آزمون DELE با توجه به سطح دانش زبان اسپانیایی هر فرد برگزار می شود. این دوره ها شامل تمرینات کتبی و شفاهی، تکنیک های آزمون، تمرینات شنیداری و گفتاری و همچنین مهارت های خواندن و نوشتن در زبان اسپانیایی است. هدف از این دوره ها، تقویت مهارت های زبانی دانش آموزان و آمادگی آنها برای شرکت در این آزمون است.

موسسه زبان آفر در رشت با داشتن تیمی متخصص و متعهد، بهترین مکان برای آمادگی برای آزمون DELE است. با شرکت در دوره های آمادگی این موسسه، شما می توانید مهارت های زبان اسپانیایی خود را به حد مورد نیاز برای شرکت در این آزمون برسانید و با موفقیت از آن عبور کنید.

استادان مجرب ما در موسسه زبان آفر با استفاده از جدیدترین کتاب های زبان اسپانیایی از جمله سری کتاب های :

Las claves del Nuevo DELE (Editorial Difusión)

¡Dale al DELE (Editorial enClave)

Preparación al Diploma de Espãnol (Editorial Edelsa)

اگر قصد یادگیری زبان اسپانیایی را دارید، همین حالا با موسسه زبان آفر تماس بگیرید و برای آزمون DELE آماده شوید.