آزمون DILF

آموزشگاه زبان آفر
آزمون DILF

آزمون DIlF چیست؟

آزمون DILF (Diplôme Initial de Langue Française) یکی از آزمون‌های معتبر سطح زبان فرانسه است که توسط مجموعه آزمون دهنده‌ی فرانسه (CIEP) ارائه می‌شود. این آزمون برای افرادی مناسب است که به تازگی شروع به یادگیری زبان فرانسه کرده‌اند و می‌خواهند سطح آغازین خود را ارزیابی کنند.

معرفی بخش های مختلف آزمون 

این آزمون شامل چندین بخش است که هر یک از آنها به ارزیابی یکی از مهارت های زبانی می پردازد. این بخش ها شامل شنیداری، خواندن، نوشتن و گفتاری هستند. در بخش شنیداری، شما باید به چندین کلیپ صوتی گوش دهید و سپس به سوالات مربوط به آنها پاسخ دهید. در بخش خواندن، شما باید متن های مختلفی را بخوانید و سپس به سوالات مربوط به آنها پاسخ دهید.

چگونگی ارزیابی در آزمون DILF

در آزمون DILF، شما بر اساس توانایی خود در استفاده از زبان فرانسوی ارزیابی می شوید. این ارزیابی شامل توانایی شما در فهم و استفاده از لغات و عبارات رایج، توانایی در ارتباط برقرار کردن و تعامل با دیگران، و توانایی در استفاده از زبان فرانسوی در امور روزمره و کاربردی است.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی GOETHE،OSD،TELC،TOLIMO،TOMER

منابع آزمون DILF

Le DELF scolaire et junior B2: 100% réussite

Le DELF scolaire et junior A1

​​DELF Prim A1.1 presentation

آمادگی آزمون DILF در موسسه زبان آفر-رشت

آزمون “Diplôme Initial de Langue Française”، یک نوع ازمون زبان فرانسوی است که به مظور اثبات سطح مقدماتی تر توانایی در زبان فرانسوی طراحی شده است. این آزمون یک سطح پایه-A1.1 در چارچوب اروپایی مشترک برای زبان‌ها است.

موسسه زبان آفر پکیج‌های مختلف آمادگی برای آزمون DILF ارائه می‌دهد که می‌تواند شامل کلاس‌های گروهی و خصوصی به صورت آنلاین و حضوری، تمرینات خانگی، جلسات تکمیلی و موارد دیگر باشد قبل از شرکت در این آزمون، زبان آموزان باید مهارت‌های خود را در چهار بخش خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن در زبان فرانسوی نشان دهند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس های خصوصی و گروهی آمادگی آزمون با ما در ارتباط باشید.