آزمون TOLIMO

آزمون TOLIMO
آموزشگاه زبان آفر

آزمون TOLIMO چیست؟

آزمون Tolimo (“Test of English Proficiency for International Mobility”) یکی از معروف‌ترین آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی است. این آزمون توسط سازمان تست گستر Internationales در کشور آلمان برگزار می‌شود .

آزمون تولیمو ارزشیابی مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتاری و مکالمه در زبان انگلیسی را پوشش می‌دهد.
آزمون Tolimo به منظور سنجش سطح زبان انگلیسی افرادی که قصد تحصیل یا کار در محیط‌های بین‌المللی را دارند، استفاده می‌شود. این آزمون در سطوح A1 تا C1 از سیستم سه سطحی بین‌المللی مرجع زبان اروپا (CEFR) برگزار می‌شود.

این آزمون به عنوان یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی جهان می‌تواند به شما کمک کند تا میزان تسلط خود را بر زبان انگلیسی ارزیابی کرده و در هدف‌های تحصیلی، شغلی یا مهاجرتی خود پیشرفت کنید.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی Cils،Dele،Tomer،Torfl،OSD،Goethe،JLPT

محتوای آزمون TOLIMO

محتوای آزمون Tolimo شامل تست‌های چندگزینه‌ای و تشریحی است که بر اساس شنیدار دستورالعمل‌ها، متن‌ها، و شرایط مختلفی تعیین می‌شود. زمان آزمون Tolimo معمولاً به صورت 2 ساعته برای سطح‌های مبتدی تا متوسط و 3 ساعته برای سطح‌های پیشرفته تعیین می‌شود.

نحوه دریافت مدرک تولیمو

آزمون Tolimo در بسیاری از کشورها به عنوان معیاری برای قبولی در دانشگاه‌ها، مهاجرت، استخدام و شرکت در برنامه‌های تحصیلی و حرفه‌ای بین‌المللی بهره‌برداری می‌شود. نتایج این آزمون بر اساس سطوح CEFR ارائه می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند دریافت گواهینامه‌ای از سازمان تست گستر Internationales دریافت کنند که نشان دهنده سطح زبان انگلیسی آنهاست.

مدرک Tolimo با استوانه رسمی سازمان تست گستر Internationales تحویل داده می‌شود و می‌تواند در حضور شما یا پستی ارسال شود. اعتبار مدرک Tolimo معمولاً بین 2 تا 3 سال است و می‌توانید از آن برای نشان دادن سطح زبان انگلیسی خود و ارايه آن به نهادها و سازمان‌های مختلف استفاده کنید.

منابع آزمون تولیمو

جدیدترین منابع این آزمون شامل مجموعه نمونه سوالات گرامر MSRT ،کتاب واژگان ضروری تافل،کتاب ۵۰۰۰ کلمه آکادمیک،سری کتاب های Mindset و Sumit می باشد که استادان ما با توجه به نیاز شما در سطوح مختلف آن ها را تدریس می کنند.

آمادگی آزمون Tolimo درآموزشگاه  زبان های خارجه آفر-رشت

مدرک Tolimo، مدرکی است که به شرکت کنندگانی که در آزمون Tolimo عملکرد قابل قبولی داشته‌اند اهدا می‌شود. این مدرک نشانگر سطح زبان انگلیسی شما با استفاده از سیستم سه سطحی بین‌المللی مرجع زبان اروپا (CEFR) است.

زبان آموزان برای کسب نمره کافی در این آزمون می توانند از برنامه های آموزشی موسسه زبان آفر استفاده کنند.

استادان ما با استفاده از جدیدترین متد های روز دنیا در خصوص یادگیری زبان و آمادگی برای آزمون های مختلف از جمله Tolimo به شما در دریافت این مدرک کمک می کنند.

موسسه زبان آفر می‌تواند بهترین برنامه آموزشی را با توجه به اهداف این آزمون برای شما انتخاب کند و شما را در راستای آمادگی برای آزمون هدایت کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در موسسه زبان های خارجه آفر تماس حاصل فرمایید.