آزمون CILS

آموزشگاه زبان آفر
آزمون CILS

آزمون CILS چیست؟

آزمون CILS، که مخفف Certificazione di Italiano come Lingua Straniera است،

یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی برای سنجش عملکرد در زبان ایتالیایی برای افراد غیراتبعه انی است. این آزمون توسط دانشگاه Siena در ایتالیا برگزار می‌شود.
آزمون CILS با هدف ارزیابی چهار مهارت اصلی زبان ایتالیایی، یعنی شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن طراحی شده است. 

آزمون CILS یک فرصت عالی برای ارزیابی مهارت‌های زبان ایتالیایی شما است. با کسب مدرک CILS، شما می‌توانید مهارت‌های خود را در زبان ایتالیایی به رسمیت بشناسید

و از آن برای اهداف تحصیلی، شغلی یا شخصی خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی PTE،HSK،DALF،TELC،TEF،TCF

سطوح آزمون چیلز

آزمون CILS یک آزمون استاندارد برای سنجش مهارت زبان ایتالیایی است. این آزمون در سطوح مختلفی از جمله A1، A2، B1، B2، C1 و C2 برگزار می‌شود .که هر کدام به مهارت‌های خاصی در زبان ایتالیایی اشاره دارند.

به عنوان مثال، سطح A1 برای کسانی است که تازه شروع به یادگیری زبان ایتالیایی کرده‌اند، در حالی که سطح C2 برای کسانی است که به طور کامل مسلط به زبان ایتالیایی هستند.

چگونگی برگزاری آزمون CILS

آزمون CILS در چند بخش مختلف برگزار می‌شود که شامل گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن است. هر بخش به تنهایی نمره‌دهی می‌شود و برای قبولی در آزمون باید در هر بخش حداقل نمره مورد نیاز را کسب کنید. زمان برگزاری آزمون نیز بسته به سطح زبانی شما متفاوت است.

آمادگی آزمون CILS در موسسه زبان آفر-رشت

زبان آفر، یکی از بهترین راه هایی است که می توانید از آن برای به دست آوردن مهارت های زبان ایتالیایی خود استفاده کنید. با پیوستن به این دوره، شما نه تنها فرصت یادگیری و تقویت زبان ایتالیایی را خواهید داشت،

بلکه با موفقیت در این آزمون، می توانید نشان دهید که شما در تسلط بر زبان ایتالیایی واقعا مهارت دارید.

آموزشگاه زبان آفر با تجربه بیش از چندین ساله در زمینه آموزش زبان های خارجی، بهترین محیط را برای یادگیری و تقویت زبان ایتالیایی در اختیار شما می گذارد.

این آموزشگاه با استفاده از روش های نوین و کاربردی آموزش، شما را برای شرکت در آزمون CILS آماده می کند.

پس اگر قصد دارید تسلط بر زبان ایتالیایی خود را به روز کنید و یا اگر می خواهید این زبان را از سطح پایه یاد بگیرید، ثبت نام در دوره آمادگی آزمون CILS در آموزشگاه زبان آفر، یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود

با پیوستن به این دوره، شما می توانید از زبان ایتالیایی به عنوان یک ابزار قدرتمند در دسترس خود برای ارتباط برقرار کردن با دیگران و یا برای پیشرفت در حرفه خود بهره ببرید.

مهم ترین و اصلی ترین منبع آزمون چیلز سری کتاب های جدید اسپرسو می باشد.

بنابراین اگر شما هم قصد یادگیری زبان ایتالیایی و شرکت در آزمون چیلز را دارید می توانید با همکاران ما در موسسه زبان آفر تماس گرفته تا از شرایط کلاس ها مطلع شوید.