آزمون TELC

آزمون TELC
آموزشگاه زبان آفر

آزمون TELC چیست؟

آزمون TELC (The European Language Certificates) یکی از آزمون‌های بین‌المللی شناخته شده برای ارزیابی زبان‌های مختلف است. این آزمون توسط موسسه TELC Language Tests در اروپا ارائه می‌شود و به زبان‌های مختلفی از جمله آلمانی، اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و زبان‌های دیگر در دسترس است.

این آزمون، سطوح مختلفی از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد و بر اساس سیستم سطوح زبانی مشترک اروپا (CEFR) ارزیابی می‌شود.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی DUOLINGO،TCF،IELTS،TORFL،TOPIK،TOMER

سطوح آزمون TELC

آزمون TELC در سطوح مختلفی برای مهارت‌های زبانی چون خواندن، نوشتن، شنیداری و مکالمه برگزار می‌شود. این آزمون بر اساس سه سطح کلیدی زیر تقسیم بندی می‌شود:

A: مبتدی تا متوسط

B: متوسط تا پیشرفته

C: پیشرفته

هرکدام از این سه سطح نیز در زیرسطح‌های مختلفی تقسیم می‌شود. اگر شما قصد شرکت در این آزمون را دارید، بهتر است در سطح زبانی خود دقیق نسبت به این آزمون تشخیص دهید و منابع مربوطه را برای آماده شدن در نظر بگیرید.

منابع آزمون 

telc b2 einfach weiter

 prufungstraining telc b2

 Telc grammatiktraining a1- b1

آمادگی آزمون TELC در موسسه زبان آفر-رشت

برای آمادگی برای آزمون تلک ، می توانید از راه های مختلف استفاده کنید:

مطالعه و آموزش زبان: شرکت در دوره های آموزشی مختلفی که موسسه زبان آفر برای آمادگی برای این آزمون ارائه میدهد، به شما کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را بهبود بخشید.

مرور نمونه سوالات و آزمون های تمرینی: استادان مجرب ما با مرور نمونه سوالات و آزمون های تمرینی به شما کمک می کنند با ساختار و نحوه سوالات آزمون TELC آشنا شوید و میزان آمادگی خود را بسنجید.

مشارکت در کلاس های گروهی: شرکت در کلاس های گروهی و خصوصی موسسه زبان آفر که مخصوص این آزمون می باشد،می تواند به شما کمک کند با دیگران که قصد شرکت در این آزمون را دارند، در تمرین و مطالعه مشارکت کنید و از تجربیات یکدیگر استفاده کنید.

اگر شما هم قصد یادگیری زبان و شرکت در کلاس های آمادگی آزمون را دارید می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.