زبان فرانسوی

آموزشگاه زبان آفر
زبان فرانسوی

دوره های زبان فرانسوی

موسسه زبان آفر با بیش از 15 سال تجربه در زمینه آموزش زبان های مختلف،به عنوان یکی از بهترین موسسات آموزش زبان فرانسوی شناخت می شود.

آموزشگاه زبان آفر با افتخار به شما این امکان را می دهد تا زبان فرانسوی را به راحتی و به صورت حرفه ای یاد بگیرید.

با استفاده از متد های مدرن و کاربردی آموزش، ما به شما کمک می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن به این زبان اروپایی مسلط شوید.

موسسه زبان آفر با ترکیب درس های تئوری، تمرین های عملی و مکالمه، به شما کمک می کند تا به راحتی مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن خود را در این زبان تقویت کنید.

همچنین بخوانید:دوره های آموزشی زبان کره ای،آلمانی،چینی،روسی،ژاپنی،انگلیسی،ترکی استانبولی

برنامه ریزی آموزشی در آموزشگاه آفر

مشاوران حرفه ای آموزشگاه زبان آفر با استفاده از اساتید با تجربه و متخصص در زبان فرانسوی، برنامه های آموزشی سفارشی و منحصر به فرد را برای شما فراهم می کند.

برنامه ریزی های مشاوران ما شامل زمانبندی وقت برای یادگیری زبان، دوره های آموزشی متناسب با هدف شما از یادگیری زبان می باشد.

در طول برنامه تحصیلی شما،اساتید و مشاوران موسسه زبان آفر پیگیری و پشتیبانی وضعیت کلاس های شما را برعهده دارند. آنها می توانند به شما راهنمایی کنند و نکات مفیدی را برای یادگیری زبان به شما بیاموزند.

استادان ما به کمک کتاب ها وجزوات مختلف زبان فرانسوی مانند:

Alter Ego،Easy French Step-by-step،Complete Language Pack به شما در یادگیری اصولی این زبان کمک می کنند.

آزمون های بین المللی زبان فرنسوی از تنوع گوناگونی برخوردار است. از آن ها می توان به آزمون های DELF،DALF،TEF،TCF و دیگر آزمون ها اشاره کرد.

زبان آموزانی که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند می توانند با شرکت در کلاس های خصوصی و گروهی موسسه زبان آفر به هدف خود نزدیک شوند.

آشنایی با مدارک بین المللی زبان فرانسوی TEF،TCF،DELF،DALF،DILF

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دوره‌های زبان فرانسوی در آموزشگاه زبان آفر، می‌توانید با ما تماس بگیرید.