زبان روسی

زبان روسی
آموزشگاه زبان آفر

دوره های زبان روسی

موسسه زبان آفر، کلاس‌های زبان روسی را با هدف یادگیری موثر و تسلط بر مهارت‌های زبانی در این زبان برگزار می‌کند. کلاس‌های زبان روسی در موسسه آفر عبارتند از:
1. کلاس‌های گروهی: در این کلاس‌ها، شما با یک گروه از سایر دانش‌آموزان به همراه یک مدرس مجرب شرکت می‌کنید. در این کلاس‌ها، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن در زبان روسی تقویت می‌شود. همچنین از منابع آموزشی مناسبی استفاده می‌شود تا به شما در یادگیری این زبان کمک کند.
2. کلاس‌های خصوصی: اگر تمایل دارید در یک برنامه آموزشی با توجه به نیازها و مهارت‌های شخصی خود یادگیری کنید، می‌توانید کلاس‌های خصوصی را در نظر بگیرید. در این کلاس‌ها، یک مدرس با شما کار خواهد کرد و برنامه آموزشی شما بر اساس سطح و اهداف خاص شما تنظیم خواهد شد.

همچنین بخوانید:دوره های آموزشی زبان اسپانیایی،ایتالیایی،چینی،فرانسوی،آلمانی،انگلیسی

برنامه ریزی آموزشی در آموزشگاه آفر

با مشاوره متخصصان آموزشگاه زبان آفر، می‌توانید برنامه تحصیلی خود را بر اساس نیازهای شخصی و اهداف زبانی خود تعیین کنید.

مشاوران ما با شناخت دقیق در مورد مهارت ها، سطح زبانی و اهداف شما، به شما کمک می کنند تا برنامه تحصیلی هدفمند و مناسبی را انتخاب کنید. آنها با توجه به زمان و تمرکز شما در یادگیری زبان، نیازهای شما را تشخیص می دهند و دوره هایی را معرفی می کنند که شما را در راه رسیدن به هدفتان کمک می کند.

کلاس های زبان روسی در موسسه زبان آفر در بازه های زمانی 3ماهه تا 18ماهه بر اساس نیاز زبان آموزان طراحی می شود.

استادان مجرب ما در موسسه آفر کتاب های Russian for Dummies،ژیلی بیلی ЖИЛИ-БЫЛИ و دیگر کتاب ها و جزوات زبان روسی را تدریس می کنند.

موسسه زبان آفر به همراه اساتید خود به عزیزانی که قصد شرکت در آزمون بین المللی TORFL را دارند،کمک می کند تا در بازه زمانی کوتاه به اهداف خود دست یابند.

آشنایی با مدارک بین المللی زبان روسی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس های خصوصی و گروهی موسسه زبان آفر با ما در تماس باشید.