زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی
آموزشگاه زبان آفر

دوره های زبان ترکی استانبولی

ما درموسسه زبان آفر دوره‌های متنوعی برای آموزش زبان ترکی استانبولی ارائه می‌دهیم که این دوره‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

1.دوره مهارت خواندن: در این دوره، مهارت خواندن درک مطلب و تفسیر متون زبان ترکی استانبولی تقویت می‌شود. شامل متون متنوعی از جمله رمان‌ها، مقالات علمی و متون آموزشی است.


2.دوره مهارت نوشتن: در این دوره، مهارت نوشتن متون و مقالات زبان ترکی استانبولی آموزش داده می‌شود. شامل تمرینات و فعالیت‌های نوشتنی است.

3.دوره گرامر: در این دوره، قواعد گرامری انگلیسی به شیوه‌های ساده و قدرتمند آموزش داده می‌شود. شامل تمرینات، توضیحات و نمونه‌های عملی است.

4.دوره مهارت شنیداری: در این دوره، مهارت شنیداری و فهم مکالمات و فایل‌های صوتی در زبان ترکی استانبولی تقویت می‌شود. شامل تمرینات شنیدن، نوشتن و تفسیر مکالمات است.

5.دوره مکالمه: در این دوره، مهارت مکالمه به شیوه‌های مختلف در موقعیت‌های روزمره تقویت می‌شود. شامل تمرینات گرامری، واژگان، تلفظ و تمرینات دستور زبان است.

کلاس های آموزشی  موسسه زبان آفر به صورت حضوری،آنلاین و اعزام استاد به منزل در سطح رشت برگزار می گردد.

همچین بخوانید:دوره های آموزشی زبان های روسی،آلمانی،فرانسوی،کره ای،چینی،ژاپنی،انگلیسی،ایتالیایی

برنامه ریزی آموزشی در موسسه آفر

دوره های زبان ترکی استانبولی موسسه زبان آفر، در بازه زمانی یک سال تا یک سال و نیم برنامه ریزی می شود.

زبان آموزانی که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی به زبان ترکی استانبولی مسلط شوند،می توانند از دوره های فشرده سه ماهه و شش ماهه آموزشگاه زبان آفر استفاده کنند.

عزیزانی که به دلیل مشغله کاری و تحصیلی و یا دور بودن از آموزشگاه،شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند،می توانند از کلاس های پربازده آنلاین موسسه زبان آفر،استفاده کنند.

در دوره های آکادمیک آموزشگاه زبان آفر سری کتاب های Hitit و Istanbulودیگر کتاب های شناخته شده تدریس می شود.

استادان ما در موسسه زبان آفر شما را برای آزمون های بین المللی مختلف از جمله Tomer ودیگر آزمون های مطرح در این زبان آماده می کنند.

آشنایی با مدارک بین المللی زبان ترکی استانبولی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های متنوع آموزشی موسسه زبان آفر با ما در تماس باشید.