زبان انگلیسی

زبان انگلیسی
آموزشگاه زبان آفر

دوره های زبان انگلیسی

 ما درموسسه زبان آفر دوره‌های متنوعی برای آموزش زبان انگلیسی ارائه می‌دهیم که این دوره‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

1. دوره مکالمه: در این دوره، مهارت مکالمه به شیوه‌های مختلف در موقعیت‌های روزمره تقویت می‌شود. شامل تمرینات گرامری، واژگان، تلفظ و تمرینات دستور زبان است.
2. دوره گرامر: در این دوره، قواعد گرامری انگلیسی به شیوه‌های ساده و قدرتمند آموزش داده می‌شود. شامل تمرینات، توضیحات و نمونه‌های عملی است.
3. دوره مهارت خواندن: در این دوره، مهارت خواندن درک مطلب و تفسیر متون زبان انگلیسی تقویت می‌شود. شامل متون متنوعی از جمله رمان‌ها، مقالات علمی و متون آموزشی است.
4. دوره مهارت نوشتن: در این دوره، مهارت نوشتن متون و مقالات زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود. شامل تمرینات و فعالیت‌های نوشتنی است.
5. دوره مهارت شنیداری: در این دوره، مهارت شنیداری و فهم مکالمات و فایل‌های صوتی در زبان انگلیسی تقویت می‌شود. شامل تمرینات شنیدن، نوشتن و تفسیر مکالمات است.

کلاس های آموزشی  موسسه زبان آفر به صورت حضوری،آنلاین و اعزام استاد به منزل در سطح رشت برگزار می گردد.

همچین بخوانید:دور های آموزشی زبان های آلمانی،ترکی استانبولی،فرانسوی،ایتالیایی،ژاپنی،اسپانیایی

برنامه ریزی آموزشی در آموزشگاه آفر

دوره های زبان انگلیسی آموزشگاه زبان آفر، در بازه زمانی یک سال تا یک سال و نیم برنامه ریزی شده است.

عزیزانی که قصد دارند در مدت زمان کوتاه تری به زبان انگلیسی مسلط شوند،می توانند از دوره های فشرده سه ماهه و شش ماهه موسسه زبان آفر استفاده کنند.

عزیزانی که به دلیل مشغله کاری و تحصیلی و یا دور بودن از مکان  آموزشگاه،امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند،می توانند از کلاس های باکیفیت آنلاین آموزشگاه زبان آفر،استفاده کنند.

در دوره های آکادمیک آموزشگاه زبان آفر سری کتاب های Topnotch ، Mindset for IELTSوSumit  و دیگر کتاب های شناخته شده تدریس می شود.

در دوره های مکالمه ویژه موسسه زبان آفر،سری کتاب های Person to Person وHeadway و  دیگر کتاب های شناخته شده در زمینه مکالمه تدریس می شود.

استادان مجرب ما در موسسه زبان آفر شما را برای آزمون های بین المللی مختلف از جمله:IELTS،TOEFL،PTE،Duoligo،TOLIMO ودیگر آزمون های مطرح در این زبان آماده می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های متنوع آموزشی موسسه زبان آفر با ما در ارتباط باشید.