آزمون IELTS

آزمون آیلتس
آموزشگاه زبان آفر
زبان انگلیسی

آزمون آیلتس چیست؟

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی برای افرادی است که می‌خواهند به کشورهای انگلیسی زبان برای تحصیل یا کار مهاجرت کنند. این آزمون توسط سازمان بین المللی آزمون دهنده (IELTS) برگزار می‌شود.

این امتحان در بیش از 270 مرکز امتحانی در نزدیک به 110 کشور دنیا برگزار می‌شود.

انواع آزمون IELTS

آزمون IELTS در دو نوع آکادمیک و جنرال تست موجود است. نوع آکادمیک برای افرادی است که قصد تحصیل در دانشگاه ها یا استفاده از مهارت های زبانی در حوزه تحصیلی را دارند. نوع جنرال تست هم برای افرادی است که میخواهند به کشوری مهاجرت یا جابجایی کاری داشته باشند.

همچنین بخوانید:مدرک بین المللی TOEFL،PTE،Duolingo،TOLIMO،JLPT،OSD،GOETHE

نحوه برگزاری آزمون

این آزمون شامل 4 بخش مهم است: شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه. هر بخش در قالب سوالاتی متنوع به صورت تستی، گزینه‌ای و گاهی نیاز به پاسخ کوتاه و تشریحی دارد. برای آزمون آیلتس، نمره ها براساس نمره بندی 9 امتیازی محاسبه می‌شوند.

منابع آزمون آیلتس

برای آمادگی در این آزمون، می‌توانید از دوره‌های آموزشی، کتاب‌های راهنما و منابع این آزمون استفاده کنید. همچنین، تمرین مداوم، شرکت در آزمون‌های مدل می‌تواند به شما کمک کند.

آمادگی آزمون آیلتس در موسسه زبان آفر

موسسه زبان آفر با بیش از 15 سال سابقه تدریس در خصوص زبان انگلیسی به عزیزانی که قصد یادگیری این زبان و شرکت در آزمون بین المللی آیلتس را دارند،کمک می کند.

استادان مجرب ما با استفاده از منابع این آزمون مانند کتاب Mindset for IELTS و دیگر کتاب ها و جزوات،زبان آموزان را برای این آزمون آماده می کنند.

 آموزشگاه زبان آفر
مدرک آیلتس

همچنین بخوانید:دوره های زبان آلمانی،ترکی استانبولی،کره ای،چینی،ژاپنی،روسی،عربی

اگر شما هم قصد قبولی در این آزمون را دارید می توانید با مشاوران ما در موسسه زبان آفر تماس حاصل فرمایید و از شرایط کلاس های آمادگی آزمون مطلع شوید.